Det beste fra gatemoten i København
© @polliani @hegeaurelie @celineaagaard_

Det beste fra gatemoten i København

Det norske motefolket var benket på første rad under moteuken i København, og vi har bladd oss gjennom Instagram-profilene for å se hvilke trender som kommer til å regjere den kommende sesongen!

Costumes motejournalist Anette Von Osten klar for motevisninger i fullt antrekk fra Gestuz.


💃🏻 #cphfw #fashionweek

A post shared by DARJA BARANNIK (@darjabarannik) on

Moteblogger og it-jenta Darja Barannik har skapet fullt av godsaker, og plagg som vi sikler etter. Her i skjorte fra Ralph Lauren, skjørt fra J.W. Anderson og sko fra Chanel!


Walk this way 📸 @davidnyanzi @cphfw #invitert

A post shared by JANKA POLLIANI (@polliani) on

Costume-blogger og TV-personlighet Janka Polliani rocker i rødt. 


Matching the Danish flag ✌️🇩🇰 #cphfw

A post shared by Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) on

Tidligere Høyer-innkjøper og moteblogger Annabel Rosendahl representerer danske design. Her kledd i dress fra Munthe.


Hoy hoy #copenhagen #ootd #fashionweek

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

Moteblogger Tine Andrea balanserer den svarte trøya i netting med en dressjakke fra Toteme.

That 70's show? 🍊 #cphfw

A post shared by Gine Margrethe (@ginemargrethe) on

Vi elsker den rød Ganni-kåpen på moteblogger Gine Margrethe.


For en dag i København! Se story for updates fra showene🌟🌟🌟

A post shared by Hege Aurelie Badendyck (@hegeaurelie) on

It-jenta Hege Aurelie Badendyck under Stine Goya-visningen. Vi digger kombinasjonen av strikk med rutete, vide bukser.


Pre Ganni show #cphfw

A post shared by Elen Kristvik (@elenkristvik) on

Moteblogger og journalist Elen Kristvik rocker trenchcoaten fra det norske merket Fall Winter Spring Summer.


@henkeholm og @leameyer1 på Holzweiler-visning 😻 #costumenorge

A post shared by Costume Norge (@costumenorge) on

Skam-Even og kjæresten Lea Meyer på første rad under visningen til Holzweiler.

 

#cphfw

A post shared by GURI HELI (@guriheli) on

Moteblogger Guri Heli i sporty antrekk fra Designers Remix.


Little house on the prarie goes Copenhagen.... #ootd #week26 #ganni

A post shared by Marianne Theodorsen 🤖 (@marianne_theodorsen) on

Moteblogger Marianne Theodorsen i overdådig kjole fra GANNI og veske fra Balenciaga.


Copenhagen Fashion Week 🏁 @designersremix

A post shared by Tone Damli Aaberge (@toneda) on

Tone Damli under visningen til Designers Remix.


One happycamper after the @holzweiler show yesterday ☀️ #cphfw #camillapihltravels

A post shared by CAMILLA PIHL (@camillapihlno) on

It-jenta Camille Pihl etter visningen til Holzweiler som viste i København for første gang. 


When you go all the way in colors 💜 @sportmax 📷 @streetstylebyemil #CelineAagaard #cpfw #sportmax #cultgaia @cultgaia

A post shared by Celine Aagaard (@celineaagaard_) on

Moteskribent- og profil Celine Aagaard i rosa antrekk fra Sportmax og veske fra Cult Gaia.


Kanskje du også er interessert i...