oslo runway
© @Marianne_theodorsen @theurbanspotter @darjabarannik

Gatemote fra Oslo Runway

Den norske moteuken er ferdig for denne gang, og vi lar oss inspirere av gatemoten. Se antrekkene til de kule it-jentene her!

29. januar 2018 av Marielle Osnes

Det kalde været i Oslo stoppet ikke de skandinaviske it-jentene fra å vise frem de kule antrekkene sine under årets Oslo Runway. 

Vi har latt oss inspirere av gatemoten og valgt ut noen favoritter!

Les også: Costume Awards 2018: Se bildene fra den røde løperen!

Camel 🐪 #oslrw

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik) on

Darja Barannik i antrekk fra Fall Winter Spring Summer. 

Struttin’ ma stuff like there’s no tomorrow. 📸 @thestylestalkercom

A post shared by Marianne Theodorsen 🤖 (@marianne_theodorsen) on

Marianne Theodorsen i en fargerik kåpe fra Mads Norgaard. 

Blaze

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

Tine Andrea i blazer fra Mulberry.

Silje Økland i byTimo.

Candyfloss 👆🏼 photo: @thestylestalkercom #oslorunway

A post shared by Gine Margrethe (@ginemargrethe) on

Gine Margrethe stråler i pasteller. 

Oslo Runway Day 2 Look 💃🏼 #Oslo #oslorunway

A post shared by Maren Schia (@marenschia) on

Maren Schia i kåpe fra Isabel Marant.

Danske Sophia Roe i en iøyenfallende belte-veske fra Boyy. 

Hege Aurelie i Fall Winter Spring Summer. 

Nina Sandbech og Maren Schia etter Iben-visningen.

Har du sett? Nå er dette mønsteret som gjelder!

De norske it-jentene, Janka Polliani, Darja Barannik, Annabel Rosendahl og Tine Andrea, fotografert av Thestyleograph. 

Celine Aagaard å oversized, brun kåpe.

I like this cooooat 🌹

A post shared by Guri Heli (@guriheli) on

Guri i kåpe fra Designers Remix. 

Kanskje du også er interessert i...