REDAKSJONEN

Sjefredaktør: Kine B. Hartz, kine.hartz@costume.no 

Art Director: Karen Albjerg, karena@costume.dk

Skjønnhetsansvarlig og journalist: Sonia Uppal, sonia.uppal@costume.no 

Digital teamsjef: Line Dyrvig, lined@benjamin.dk

Nordisk digital redaktør: Ingrid Hårsted, ingridh@benjamin.dk

Redaksjonen påtar seg ikke ansvar for manuskripter, bilder og illustrasjoner som ikke er bestilt. Magasinet/nettsiden må kun siteres med tydelige kildehenvisninger. Gjenbruk av redaksjonelt stoff tillates kun etter avtale. Redaksjonelt stoff fra magasinet/nettsiden må ikke brukes i ervervsøyemed.

 

KUNDESERVICE 

Kontakt kundeservice for alt vedrørende abonnement.
 
Du logger deg inn på www.kundeservice.com ved å skrive inn ditt 10-sifrede abonnementsnummer. Dette nummeret finner du på girokortet.
 
Du er også alltid velkommen til å kontakte vår kundeservice pr. telefon, hvis du har ytterligere spørsmål.
 
Telefon: 23 06 87 00
Mandag til fredag kl. 8.00-18.00
Du kan også ringe vår automatiske døgnservice utenom åpningstiden.

  

Annonsesalg

Salgssjef og magasinansvarlig: Kjerstin Konterud, kjerstin.konterud@bonnier.no

Salgssjef nett: Stian Johansen, stian.johansen@kontent.no

 

UTGIVER

Bonnier Publications International AS