© Netflix

Skandinavisk merke gjentar suksessen: Designer spesialkolleksjon for «Emily in Paris»

Og du kan få tak i den allerede nå.

Sesong 5 av «Emily in Paris» har nettopp hatt premiere på Netflix.

Og i tillegg til hovedpersonen Emily Coopers skiftende kjærlighetsliv, er det én ting vi alltid gleder oss til når en ny sesong kommer:

De mange antrekkene.

I rollen som Emily Cooper har Lily Collins en garderobe som er mer fargerik enn de fleste. Og farger og mønstre er mikset på et lekent vis.

Stine Goya i Paris (igjen)

I den fjerde sesongen av serien overrasket den danske designeren Stine Goya seerne med en spesiell kolleksjon designet spesielt for serien. Et perfekt match.

Dersom du planlegger å tilbringe juleferien med å se den nyeste sesongen av den populære serien, vil du igjen kunne se dansk design.

Dronningen av mønstre har igjen gått sammen med teamet bak «Emily in Paris» for å lage en spesiell kolleksjon til serien. Og resultatet er...

Polkadotter opp og ned i mente.

Med en svart-hvitt fargepalett er denne nye kolleksjonen mye mer dempet enn forrige sesongs ganske fargerike samarbeid. Men med tanke på 2025s mest populære mønster kunne kolleksjonen neppe sett annerledes ut.

Kolleksjonen består av tre plagg: en kjole, et skjørt og en topp. I serien ser du Emily iført det matchende settet bestående av topp og skjørt.

Alle plaggene er laget av silke og har et trykk med det passende navnet «Black Dots», mens silhuettene har klare paralleller til tidligere design vi allerede kjenner fra Stine Goyas univers.

Og hvis du har forelsket deg i et av plaggene fra kolleksjonen, er det heldigvis ikke forbeholdt Emily.

Kolleksjonen er allerede tilgjengelig for kjøp på Stinegoya.com og i Stine Goyas fysiske butikker. Kolleksjonen er imidlertid begrenset, og de enkelte stilene er derfor kun tilgjengelige i begrensede mengder.

Kanskje kolleksjonen inneholder en tidlig julegave fra deg til deg selv?

Kolleksjonen består av en topp, et skjørt og en kjole – alle med prikker. Prisene ligger mellom 2.499 kr og 7.099 kr.