Se hva Costumes sjefredaktør ønsker seg denne våren
Sjefredaktør Kine B. Hartz er klar for våren, og har ryddet god plass i garderoben til nye favoritter.
Av
Kine B. Hartz
— 10. april 2020
Sjefredaktørens favoritter
En ny veske, lekker norsk smykkekunst og en drøm av en kjole er noen av tingene som står på ønskelisten for den kommende sesongen.
1 / 9
Kjole
– Denne blomstrete kjolen fungerer til ulike anledninger. Akkurat nå ville jeg brukt den med en svart strømpebukse og kule støvletter, og til våren er den perfekt med et par feminine stroppesandaler.
– Les Coyotes de Paris har blitt et av mine nye favorittmerker. Dette skjørtet skal jeg ta frem på fine vårdager og kombinere med en strikkegenser eller silkebluse.
Flere har fått øynene opp for Bottega Veneta den siste tiden. Sjefdesigner Daniel Lee har presentert noen fantastiske kolleksjoner, og akkurat nå har jeg denne drømmevesken på ønskelisten.
Veske Jodie mini bag fra Bottega Veneta hos Mytheresa.com, 13 750 kr.
5 / 9
Lampe
– En stilren og moderne lampe gir stuen et lite løft. Denne lampen fra Hein Studio er helt nydelig, og passer fint hjemme hos meg.
Lampe Hein Studio, 4 799 kr.
6 / 9
Neglelakk
– Neglelakkene fra Nailberry kommer i utrolig mange fine nyanser. Endelig har jeg funnet den perfekte rosafargen.
Neglelakk i fargen Fashionista fra Nailberry, 180 kr
7 / 9
Bluse
– Tidløs og trendy. En svart bluse er et must i basisgarderoben, og er fin å kombinere med en bukse som er høy i livet.
– Jeg er veldig glad i YSL, og gleder meg til å prøve den helt nye hudpleieserien Pure Shots. I serien finner du blant annet ulike typer serum, som passer forskjellige livsstiler.
Serum Pure Shots fra YSL, 600 kr.
9 / 9
Ullcape
– God investering. En varm ullcape er et elegant og fint alternativ til den klassiske kåpen.