
COSTUMES COVER GÅR VERDEN RUNDT
Fantastiske Iman Meskini fra SKAM er på coveret vårt, som nå er å se i alle verdenshjørner!
Av– Vi har Iman Meskini på forsiden fordi hun er en av verdens største TV-stjerner og et spennende navn i norsk offentlighet, sier sjefredaktør Kine B. Hartz.
Tidligere denne måneden landet september-utgaven vår med fantastiske Iman Meskini fra SKAM i butikk. Coveret ble i tillegg publisert på vår Instagram-konto, og etter noen få minutter gikk bildet av flotte Iman viralt. Vi er utrolig stolte og ydmyke over hvor godt coveret vårt er blitt tatt i mot av både presse, konkurrenter, privatpersoner og bloggere.
Presse fra både Sverige, Danmark, Japan, Australia, Brasil og Ungarn har både skrevet og republisert både cover og sitater fra Iman, og vår sjefredaktør.
- Vi etterstreber hele tiden å speile samfunnet vi lever i. Og nettopp det var så fantastisk med karakteren Sana i «Skam». Endelig fikk vi et innblikk i hvordan det er å være ung norsk muslimsk jente i 2017, sier Kine til NRK.