© Foto: Janne Rugland

Nytt Costume i butikk

Denne måneden byr vi på ekstra mye lesestoff: Kjøp Costume, og få med Costume Beauty og Costume Yoga!

TRYKK HER for å få Costume sendt rett hjem i postkassa!

Her er en liten forsmak på hva du kan vente deg i vår flotte beauty-utgave som ligger sampakket med novemberutgaven:

Dette kan du lese mer av:

Kjedebutikkene henter mye inspirasjon fra catwalken. Se våre høstfavoritter.

Portrett: Designer, modell, fotograf, skuespiller- og nå også forfatter. Det franske stilimonet Jeanne Damas er, med sine røde lepper og kastanjebrune hår, selve symbolet på la parsienne. Nå har hun skrevet en bok som, interessant nok, utfordrer selve ideen om hva det vil si å være nettopp dette.

God stil handler om personlighet, ikke trender. Vi har møtt seks jenter som med sin unike smake skiller seg ut i gatebildet,

Få profesjonelle råd på veien til perfekte bryn.

COSTUME BEAUTY: Vi har vokst opp med at skjønnhet kommer innenfra, men innimellom kan det være godt å pynte litt på sannheten - eller? Vi har spurt elleve norske jenter om deres forhold til sminke.

COSTUME BEAUTY: Det utvikles stadig nye hårbehandlinger. Vi har testet tre som er i vinden nå.

COSTUME BEAUTY: Snegleslim, hårpynt, hygge og søvn. Vi har tatt et dypdykk i hvilke tendensen innen hud, hår, velvære og sminke som gjelder akkurat nå.

Ikke nok med det. Denne måneden får du også med et eget yoga-magasin, proppfullt med tips og triks!