
Versaces cruisekollesjon for H&M til H&M Gården
Som én av to butikker i verden (!) er H&M Gården plukket ut til å selge den nye kolleksjonen fra Versace for H&M.
AvSom en videreføring av den ikoniske kolleksjonen Versace for H&M, har Donatella Versace laget en helt ny cruisekolleksjon som lanseres 19. januar.
Den skal selges eksklusivt på H&Ms nettbutikk, og i kun to butikker i verden, H&M Selfridges i London & H&M Gården i Oslo. Kolleksjonen er en komplett feriegarderobe, men den gir også en øyeblikkelig oppdatering av vårmoten.
Damekolleksjonen er lys og feminin med et nytt trykk med bær og sommerfugler på kjoler, topper, neglisjeer, morgekåper og en kardigan i silke og kasjmir. Det finnes også hvite jeans, bikinier og accessoirer som charmsarmbånd, vesker med trykk, ballerinasko og høyhælte sko.