La deg inspirere av gatemotestilen i New York

Moteuken er i gang, og vi har bladd oss gjennom Instagram-profilene til de kuleste IT-jentene!

12. september 2016 av Sonia Uppal

OUI to New York ❤️ #nyfw#streetstyle#helenehammer

A photo posted by Helene Hammer (@helenehammer_) on

Årets modell Helene Hammer representerer norsk design i New York. Her kledd i kjole fra Mardou&Dean. 


Re-fueling on the greens, when champagne ain't an option🍏 @netaporter

A photo posted by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

Vi digger stilen til danske Pernille Teisbaek, og hun er en stor favoritt blant gatemotefotografene. Nå har hun lagt ned bloggen og satser på frilansing. 

Skjønnhetstriks: Se hvorfor Pernille Teisbaek sverger til denne oljen! 


You gotta wait a minute

A photo posted by Hanneli Mustaparta (@hannelim) on

Hanneli Mustapartas stilsikre blikk har tatt henne helt til topps i internasjonal motebransje. Hun er ofte å se på første rad under de mest eksklusive visningene.


Tyske Veronika Heilbrunner er flink til å sette en personlig vri på de nyeste trendene.


In the swing of things: Olivia Palermo @oliviapalermo at the Altuzarra show today. Photo by @gastrochic #NYFW #fashion #streetstyle

A photo posted by New York Times Fashion (@nytimesfashion) on

Olivia Palermo kler seg alltid så stilsikkert, og er samtidig en mester på å få det til å se helt tilfeldig ut. 

Vi elsker rødt: Se hvordan du kler deg i høstens hotteste farge! 


O look de ontem que eu esqueci de postar hehe 📷 @paulotroya | #NYFW

A photo posted by Maria Helena Bordon Meireles (@helenabordon) on

Gjør som Helena Bordon, og balanser et festfint skjørt med en enkel T-skjorte og hvite sneakers.


Stripy stripy✌️ #nyfw 📸 @olemh

A photo posted by Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) on

Innkjøper Annabel Rosendahl har skapet fullt av godsaker, og plagg som vi sikler etter.


I tillegg til alle andre har også Victoria Beckham visningene sine i New York. Vi digger den avslappede, tilbakelente stilen som samtidig er så elegant og feminin.

Lyst på ny garderobe: Dette er septembers budsjettfavoritter! 


Some horses don't want to be tamed, or whatever Carrie said when she called Big's girl lovely, Hubble.

A photo posted by Man Repeller (@manrepeller) on

Alles absolutt favoritt Leandra Medine er kjent for sin maskuline stil, mens her viser hun hvor enkelt en denimshorts kan rockes opp. Tilbehøret har alt å si! 


Thank you @nytimesfashion 👍🏻 #nyfw

A photo posted by Erika Boldrin (@erika_boldrin) on

Og så enkelt kan du sette sammen et antrekk fra H&M! 


fashion Police ? 🆘🚫🚷⁉️ Regram @nytimesfashion @leeoliveira #vintageDress

A photo posted by Giovanna Engelbert (@bat_gio) on

Giovanna Battaglia hadde et bryllup alle snakket om i sommer, og vi skulle tro det var lenge til vi så henne igjen, men her står hun klar for visning i et helrødt antrekk i pysjstoff. 

Fått det med deg? Dette er høstens hotteste leppetrend! 


Good Morning New York 🍎🍎 wearing @zeyneptosunofficial dress, @louisvuitton bag and @jimmychoo heels 💃🏻#nyfw

A photo posted by Sofie Valkiers (@sofievalkiers) on

Gjør som Sofie Valkiers, og pynt opp en kjole med lekkert tilbehør. 


Sunday morning #TheBlondeSaladGoesToNewYork

A photo posted by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Italienske Ciara kledd i minimalistiske plagg, men likevel så gjennomført! 


New York streets. 📸 @whatastreet

A photo posted by H E I R (@patriciamanfield) on

Patricia Manfield i i skulderløs skjorte og denimskjørt! 

Høstfavoritter: Dette ønsker moteredaktør Mette Mortensen seg! 

Kanskje du også er interessert i...