Ukens ønskeliste - De fineste plaggene i butikk
Med disse budsjettvennlige plaggene i garderoben går du en trendy høst i møte. Costumes nettansvarlig Sonia Uppal viser sine høstfavoritter!
Av– Det kryr av oversizede blazere denne høsten. Denne varianten er passe avslappet og passe rimelig. Inntil temperaturen synker, vil jeg bruke den i lag på lag over en genser og singlet.

– Farge på fingerspissene pynter antrekket litt ekstra. Og de nye lakkene fra Essie sitter som et skudd!

– Det er lett å sverge til svart og grått på høsten, men det trenger ikke å bli kjedelig. Miks feminine topper med dystre høstfarger for en spennende vri.

– Jo blankere, desto bedre. Lakk er blant høstens største trender og gir det luksuriøse preget så lenge du mikser det med kontrastmaterialer som ull og silke. Elsker dette snuppete skjørtet.

— Disse enkle hoopsene fra Gina Tricot passer til ethvert antrekk.

– Denne lekre kjolen med volanger og strikk i midjen vil bli godt brukt med strømpebukse og ankelstøvletter utover høsten.

– Et par nye ankelstøvletter må inn i høstgarderoben hvert år.

– En klassisk, grå sweatshirt vil tone ned antrekket, og er perfekt til åletrange jeans og skjørt.

– Dette Terracotta pudderet fra Guerlain inneholder små skimmerpartikler som gir ansiktet den perfekte gløden, og lukter helt fantastisk! Høstens absolutte favoritt!
