Ukens mest inspirerende Instagrambilder

Modellene og kjendisene oppdaterer oss stadig med bilder på Instagram. Se deres beste skjønnhetsbilder her!

Lily McDonaldson © @lilymdonaldson
1 / 10

Lily McDonaldson

Lily McDonaldson og Kendall Jenner finner tid til litt avslapping før fotoshooten begynner.

Karlie Kloss © @karliekloss
2 / 10

Karlie Kloss

Karlie får sminket leppene i en fresh, rød farge. Og legg merke til de spesielle brillene til makeupartisten!

Gigi Hadid © @gigihadid
3 / 10

Gigi Hadid

Gigi Hadid deltok på Coachella-festivalen, og hadde selvfølgelig et gjennomført antrekk med freshe negler, og trendy tilbehør.

Miranda Kerr © @mirandakerr
4 / 10

Miranda Kerr

På Instagramkontoen til Miranda finner du haugevis av treningsinspirasjon. Yoga er hennes favoritt.

Caroline Sieber © @carosieber
5 / 10

Caroline Sieber

Caroline Sieber nyter ferietilværelsen i Filippinene.

Candice Swanepoel © @angelcandices
6 / 10

Candice Swanepoel

Candice nyter strandlivet, og gjør yoga i herlige omgivelser.

Anja Rubik © @anja_rubik
7 / 10

Anja Rubik

Anja Rubik viser frem panneluggen sin, omringet av hårstylister og makeupartister.

Heidi Klum © @heidiklum
8 / 10

Heidi Klum

Heidi Klum er like vakker med og uten sminke, og er ikke redd for å legge ut bilde av sitt naturlige ansikt før stylingen starter. Her er før og etter bildene hun la ut på Instagram.

Adriana Lima © @adrianalima
9 / 10

Adriana Lima

Adriana Lima elsker våren og sommeren. Her er hun på settet til Maybelline i New York.

Gizele Bundchen © @gizeleofficial
10 / 10

Gizele Bundchen

Til manges store skuffelse gikk Gizele sin siste motevisning i forrige uke, og her gjør hun seg klar for visningen.

Mer om Makeup? Motta Costumes nyhetsbrev